Karrier - Saldo Zrt.

Karrier

A tízszeres Magyar Brands díjas SALDO Zrt. Magyarország legátfogóbb és független adószakértői, tanácsadói és oktatási cége, amely 60 éve támogatja a hazai cégeket és költségvetési szervezeteket adó, adójogi és számviteli kérdésekben. Ügyfeleink megalapozott szakmai támogatását munkatársaink folyamatos fejlesztése, szakmai műhelyek és a magas szintű képzéseink biztosítják.

  • Csatlakozz Te is a BGE és a SALDO közös duális képzéséhez!

    A SALDO Zrt. felvételt hirdet olyan elsőéves hallgatók részére, akik felvételt nyertek a Budapesti Gazdasági Egyetem gazdálkodási és menedzsment (PSZK), kereskedelem és marketing (KVIK, KKK), nemzetközi gazdálkodás (KKK), pénzügy és számvitel (PSZK) szakjai egyikére és szívesen szereznének duális képzés keretében gyakorlatot a SALDO-nál.

    A társaság több évtizede az adótanácsadási, felnőttképzési, kiadói és informatikai piac sikeres szereplője. A feladat változatosságát a társaság széles körű és több piacon jelenlévő tevékenysége garantálja.

    Főbb feladatok

    • Aktív részvétel a cég üzletágainak mindennapi munkájában
    • Területi vezetők és szakértők munkájának támogatása
    • Adminisztratív feladatok teljes körű ellátása
    • Ügyfelekkel való kapcsolattartás.

    Elvárások

    • Alapvető számítógépes ismeretek
    • Megbízhatóság, pontosság
    • Jó kommunikációs készség mind szóban, mind írásban
    • Képesség önálló és csapatmunkában történő munkavégzésre egyaránt
    • Nyitottság a tanulásra, fejlődésre

    Amit kínálunk

    • Munkahelyi tapasztalat
    • Szakmai fejlődés lehetősége
    • Mentorálás
    • Személyes célok figyelembevétele
    • Rugalmasság

    A jelentkezésed Önéletrajzzal június 6-ig várjuk a karrier@saldo.hu e-mail címre. Motivációs levél nem kötelező, de előnyt jelent!  A kiválasztásra és a hallgatói munkaszerződés megkötésére a sikeres felvételi és az egyetemi beiratkozás után kerül sor. A munkavégzés legkorábbi kezdő időpontja szeptember második felétől várható.

    A SALDO Zrt. kiválasztási folyamata

Iratkozzon fel a Saldo hírlevelére
és mi naprakészen tartjuk adóügyekben!