Karrier - Saldo Zrt.
Kérdése van? 06-30-237-9822

Karrier

A tízszeres Magyar Brands díjas SALDO Zrt. Magyarország legátfogóbb és független adószakértői, tanácsadói és oktatási cége, amely 60 éve támogatja a hazai cégeket és költségvetési szervezeteket adó, adójogi és számviteli kérdésekben. Ügyfeleink megalapozott szakmai támogatását munkatársaink folyamatos fejlesztése, szakmai műhelyek és a magas szintű képzéseink biztosítják.

  • Jogi előadó

    Több mint 60 éve, tízszeres Magyar Brands díjasként vagyunk Magyarország elismert, független adószakértői csapata és oktatási intézménye. Megbízható tanácsadója vagyunk minden gazdálkodó szervezetnek adó, számviteli, munkaügyi szakterületen. Munkatársaink folyamatos belső képzésével garantáljuk ügyfeleink elégedettségét és elköteleztük magunkat a SALDO Zrt. komplex szervezetfejlesztése mellett is. Kiválóságunknak és tudatos márkaépítésünknek köszönhetően megbízásaink száma folyamatosan nő, ezért bővítjük a SALDO Zrt. csapatát. A SALDO jogi szolgáltatásainak a fejlesztéséhez keressük új munkatársunkat:

    Feladatok:

    • Adatvédelmi (GDPR) tanácsadás támogatása a SALDO meglévő és új ügyfelei részére
    • Közreműködés GDPR dokumentáció elkészítésében, GDPR megfeleltetésben
    • Ügyfelekkel kapcsolattartás és koordináció
    • A SALDO jogi ügyviteli feladatainak támogatása munkaügyi, társasági jogi területen

    Amit ajánlunk:

    • teljesítményorientált versenyképes jövedelem
    • 3 éves szakmai gyakorlat leigazolása jogi szakvizsgához
    • szakmai és üzleti fejlődési lehetőség
    • azonnali munkakezdés
    • részmunkaidő is lehetséges

    Elvárásaink

    • jogi egyetemi végzettség
    • önállóság, precizitás, felelősségtudat
    • kiváló kommunikációs készség, ügyfél-centrikusság, proaktív hozzáállás
    • rugalmasság

    Előnyt jelent

    • adatvédelmi jogban, munkajogban való jártasság
    • ügyvédi irodában, tanácsadó cégnél szerzett tapasztalat
    • angol nyelvtudás
    • B kategóriás jogosítvány

    A jelentkezéseket a fizetési igény megjelölésével az karrier@saldo.hu email címre várjuk!

Legyen mindig naprakész és értesüljön a legfontosabb változásokról!
Íratkozzon fel hírlevelünkre!