Karrier - Saldo Zrt.
Kérdése van? 06-30-237-9822

Karrier

A tízszeres Magyar Brands díjas SALDO Zrt. Magyarország legátfogóbb és független adószakértői, tanácsadói és oktatási cége, amely 60 éve támogatja a hazai cégeket és költségvetési szervezeteket adó, adójogi és számviteli kérdésekben. Ügyfeleink megalapozott szakmai támogatását munkatársaink folyamatos fejlesztése, szakmai műhelyek és a magas szintű képzéseink biztosítják.

  • TB ügyintézőt, bérszámfejtő

    TB ügyintézőt, bérszámfejtőt keresünk hosszú távra.

    Hazai tulajdonban lévő, elismert, független számviteli- és adózási tanácsadásban, könyvkiadásban, oktatásban, informatikában nagy hagyományokkal rendelkező tanácsadó cég TB ügyintézőt, bérszámfejtőt keres Gazdasági Igazgatóságára.

    Feladatok:

    • Állományban lévő munkavállalók havi rendszeres és eseti bérszámfejtése, az utalások előkészítése
    • Biztosítotti jogviszonyok be- és kijelentése
    • Bérszámfejtéshez kapcsolódó bevallások, adatszolgáltatások, havi és éves jelentések határidőre történő elkészítése, nyilvántartások vezetése
    • Cafeteria számfejtése
    • Letiltások kezelése
    • A társadalombiztosítási kifizetőhelyi feladatok teljes körű önálló ellátása
    • Társadalombiztosítási kifizetőhellyel kapcsolatos kérdések megválaszolása
    • Kapcsolattartás hivatalos szervekkel, statisztikai jelentések elkészítése
    • Munkaügyi adminisztráció: beléptetés, kiléptetés, szerződések kezelése
    • Egyeztetés könyvelőkkel

    Amit kérünk:

    • Legalább középfokú szakirányú (Bér és TB ügyintéző vagy egyéb kapcsolódó) végzettség
    • Naprakész szakmai ismeretek: a munka törvénykönyve és cafeteria szabályok
    • Legalább 1-3 év bérszámfejtés területén szerzett tapasztalat
    • Erős felhasználói szintű számítógépes és Excel ismeret
    • Önállóság, pontosság, precizitás, megbízhatóság
    • Szervezettség és strukturáltság
    • Jó problémamegoldó képesség
    • Ügyfélközpontú hozzáállás

    Amit kínálunk:

    • Versenyképes jövedelem
    • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
    • Családias munkahelyi légkör
    • Jól felszerelt munkahely, kellemes környezet
    • Széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség
    • Próbaidő lejártát követően Cafeteria, magánegészségügyi biztosítás, home-office lehetőség

    Előny:

    • Mérlegképes könyvelői vagy adótanácsadói végzettség
    • Wizuál Bér bérügyviteli software ismerete

    A jelentkezéseket önéletrajzzal, motivációs levéllel és a fizetési igény megjelölésével várjuk a karrier@saldo.hu címre.

Legyen mindig naprakész és értesüljön a legfontosabb változásokról!
Iratkozzon fel hírlevelünkre!