Karrier - Saldo Zrt.
Kérdése van? 06-30-237-9822

Karrier

A tízszeres Magyar Brands díjas SALDO Zrt. Magyarország legátfogóbb és független adószakértői, tanácsadói és oktatási cége, amely 60 éve támogatja a hazai cégeket és költségvetési szervezeteket adó, adójogi és számviteli kérdésekben. Ügyfeleink megalapozott szakmai támogatását munkatársaink folyamatos fejlesztése, szakmai műhelyek és a magas szintű képzéseink biztosítják.

  • Adótanácsadó

    Több mint hatvan éves múlttal rendelkező adótanácsadó cégünk a SALDO Zrt. adószakértői csapatába keresünk munkajogi, társadalombiztosítási, jövedelemadózási területen jártas adótanácsadó munkatársat.

    A munkavállaló feladata társaságunk ügyfelei részére írásbeli és szóbeli szakmai tanácsadás nyújtása elsősorban adózási, társadalombiztosítási, munkajogi, szakképzési és bérszámfejtési témákban.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Felsőfokú gazdasági / jogi végzettség
    • Adótanácsadói területen szerzett szakmai tapasztalat
    • Naprakész munkajogi/ munkaügyi, társadalombiztosítási, és adózási ismeretek
    • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
    • Megbízhatóság, pontosság, precizitás
    • Önálló és csapatban történő munkavégzési készség
    • Ügyfélközpontú gondolkodásmód és pozitív hozzáállás

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Adótanácsadói/ adószakértői végzettség
    • Bérszámfejtési területen szerzett tapasztalat

    Amit kínálunk:

    • Szakmai fejlődési lehetőség
    • Cafetéria
    • Home office munkavégzési lehetőség
    • Stabil, biztos munkahely

    Állás, munka területe(i):

    • Pénzügy, Könyvelés
    • Adótanácsadó, Szakértő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges végzettség:

    • Főiskola

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Foglalkoztatás jellege:

    • Teljes munkaidő

    Munkavégzés helye:

    Budapest, XIII. kerület

    Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezését a fizetési igény megjelölésével az karrier@saldo.hu e-mail címre várjuk!

  • Könyvesbolti eladó

    Feladatok:

    • könyveladás, webáruházi megrendelések adminisztrációja és postai ügyintézése, csomagolása
    • vásárlói e-mailek, telefonok kezelése,
    • kapcsolattartás bizományosi partnerekkel,
    • esetenként külsős helyszínen történő könyvértékesítés.

    Amit várunk:

    • középfokú végzettség,
    • kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség, kulturált megjelenés
    • MS Office irodai programok (Word, Excel), készletkezelő programok naprakész, aktív felhasználói szintű ismerete,

    Előny:

    • kereskedelmi végzettség és tapasztalat
    • affinitás közgazdasági témákhoz

    Amit ajánlunk:

    • megegyezés szerint rész- vagy teljes munkaidő
    • XIII. kerületi, hétfőtől péntekig tartó munkavégzés
    • stabil munkahely
    • próbaidő után béren kívüli juttatások

    Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezését a fizetési igény megjelölésével az kiado@saldo.hu e-mail címre várjuk!

Legyen mindig naprakész és értesüljön a legfontosabb változásokról!
Iratkozzon fel hírlevelünkre!